Фото без описуДіти – найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Цього року День усиновлення святкують 17 вересня згідно з Указом Президента від 28 липня 2023 року.Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, яка веде до щастя і дитину і дорослого.

Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини, а особливо дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що волею долі, у них відібрало життя, – гідності, самоповаги, віри в добро і справедливість, а найголовніше – батьківської любові.

Напередодні свята голова селищної ради Сергій Гарус, секретар селищної ради Людмила Литвинюк, начальник служби у справах дітей Ніна Сусло зустрілися з родинами громади та подякували опікунам, піклувальникам за любов до дітей.