Фото без опису27 жовтня 2023 року о 14 год. 30 хв. за адресою: смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85 відбудуться установчі збори для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 15 до 35 років, які є:

1) представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Ріпкинської об’єднаної територіальної громади  (за згодою);

2) представниками закладів освіти територіальної громади, кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);

3) жителями Ріпкинської об’єднаної територіальної громади, які делегуються до складу Молодіжної ради на підставі рішення зборів (вулиці, багатоквартирного будинку, мікрорайону, старостинського округу, ін.), оформленого протоколом.

Кількісний склад Молодіжної ради не може становити більше 30 осіб.

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше десяти представників від кожного інституту громадянського суспільства, організації,  навчального закладу, що виявили бажання увійти до складу Молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, керівником учнівського самоврядування закладу загальної середньої освіти територіальної громади, жителів Ріпкинської територіальної громади.

До заяви додаються:

• - прийняте в установленому порядку рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

• - біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи (за наявності);

• - інформація про отримання володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

- та інші документи, які можуть додатково охарактеризувати кандидата (за бажанням).

Під час проведення установчих зборів з числа кандидатів до нового складу Молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів, а також обирається новий склад Молодіжної ради, який затверджується більшістю голосів від загального складу ініціативної групи.

Заява та документи приймаються з 25 вересня 2023 року до 16 жовтня 2023 року включно в паперовому вигляді за адресою: смт Ріпки,                  вул. Святомиколаївська, 85, І поверх, каб. № 108 та в електронному вигляді (сканкопії) на E-mail: mokhnach1969@ukr.net.

Відповідальна особа – Мохнач Антоніна Григорівна – провідний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради.

Контактні телефони (04641) 2-16-45, +38 093 706 35 44