Фото без описуГромадською організація "Сфера молоді" разом із Чернігівським обласним молодіжним центром розпочали важливий процес дослідження молодіжної політики.

Опитування є ключовим інструментом у вивченні проблем, потреб та пріоритетів молоді.

Анкетування, зокрема, охоплює питання щодо учнівського та студентського самоврядування, рівня комунікації між молоддю й органами місцевої влади, наявності чи відсутності необхідної інфраструктури для цього тощо.
Запрошуємо всіх молодих активістів та активісток віком від 14 до 35 років долучитися до опитування та поділитися своєю думкою! Ваша участь — це шлях до покращення молодіжної сфери та активної участі у прийнятті рішень.
Поспішайте приєднатися до нас до 20 листопада 2023 року за посиланням:

Дослідження проводиться в межах Chernihiv Regional Youth Support (Чернігівська обласна підтримка молоді), що є частиною Проєкту "Зміцнення громадської довіри в Україні" - UCBI, який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).