Фото без описуМіжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Українські волонтери довели усьому світові, що згуртувавшись, можна робити на перший погляд неможливі речі – знаходити дрони та тепловізори, байрактари та супутники для захисників, плести маскувальні сітки, готувати та відвозити на передову тонни їжі, знаходити необхідні медикаменти, поповнювати запаси крові та ін. Цю невтомну щоденну працю наші волонтери роблять за покликом серця.

Нині, завдяки вашій підтримці, воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Щастя вам, вдячності від людей, миру в нашій країні та найшвидшої перемоги над ворогом.