Фото без описуРіздвяно-новорічних свят зазвичай найбільше чекають діти. Для них це час подарунків, розваг, красивої ялинки і трохи казки.

Ріпкинська селищна рада придбала солодкі подарунки до новорічних свят всім дітям Ріпкинської громади.

Учні ліцеїв, дошкільних закладів отримають новорічні подарунки в закладах, які вони відвідують.

Для дітей, що не відвідують дошкільні навчальні заклади громади, в тому числі і ВПО, також підготовлені солодощі.

Подарунки для дітей, що проживають на території старостинських округів, батьки можуть отримати в старостатах.

Батьки дітей, які проживають в смт Ріпки, можуть це зробити в приміщені селищної ради. Забрати подарунки можна з понеділка по п‘ятницю, 09.00-17.00 год. Батькам при собі мати паспорт та свідоцтво про народження дитини.