Повідомляємо, що на черговій сесії Ріпкинської селищної ради, яка планується у березні 2024 року, розглядатиметься питання організації безкоштовного харчування дітей закладів дошкільної та загальної середньої освіти селищної ради, що мають статус постраждалих внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Просимо батьків, діти яких на сьогодні не забезпечені безкоштовним харчуванням, звернутись першочергово до служби у справах дітей Ріпкинської селищної ради з метою отримання вищезазначеного статусу.

Нагадуємо, що безкоштовним харчуванням у закладах освіти в цьому навчальному році забезпечені такі категорії:

1) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

2) діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

3) діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах;

4) учні закладів освіти, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, а також діти, евакуйованих із зони відчуження, діти, які є особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи, і ті, що проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення, відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

5) діти з числа внутрішньо переміщених осіб;

6) діти з числа осіб, визначених у статтях 6, 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

7) діти з інвалідністю;

8) діти з багатодітних сімей;

9) діти, які втратили годувальника;

10) учні 1-4 класів;

11) діти осіб, які виконують (виконували) свій громадянський обов’язок із захисту незалежності та територіальної цілісності України в умовах відсічі збройній агресії російської федерації проти України.

Прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів буде проводитися 24.01.2024, 31.01.2024, 07.02.2024, 14.02.2024 року з 9.00 до 16.00, обідня перерва 13.00-14.00, в приміщенні Ріпкинської селищної ради.