Фото без опису20 лютого 2014 року в середмісті Києва загинули 48 мітингувальників. Їх разом з іншими 54 загиблими та п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, назвали Героями Небесної Сотні.

Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності.

Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності 20 лютого встановили День Героїв Небесної Сотні.

Революція Гідності – масовий громадянський протест, який тривав 94 дні – з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року.

Його спричинила різка зміна зовнішньополітичного курсу та вектора розвитку держави, а згодом антиконституційні дії влади.

Центром подій стали столичний майдан Незалежності та навколишні вулиці: Хрещатик, Михайла Грушевського, Інститутська.

Того дня від кулі снайпера на Майдані загинув наш земляк Мовчан Андрій Сергійович - Герой України.