Фото без описуПід час війни, що триває, ворог знищує українське дитинство. Наші діти втрачають відчуття безпеки, своїх рідних, свої домівки. Чимало з них отримало фізичні та психологічні травми.

Законодавство України передбачає процедуру встановлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. У 2017 році Кабінет Міністрів України прийняв постанову про «Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів». Під час повномасштабної війни отримання такого статусу є надзвичайно актуальним.

Станом на 27 лютого 2024 року 1200 дітей Ріпкинської громади вже отримали статус «Дитина війни».

Нагадуємо прийом заяв для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів проводитися щосереди, в приміщенні Ріпкинської селищної ради, з 9.00 до 16.00.

Громадяни, які здавали документи для отримання статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів в лютому 2024 року, вже можуть отримати рішення.

Кожна постраждала від війни дитина має бути соціально захищеною.