Запрошуємо отримати благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів від  Благодійної організації «БФ «ҐЛОБАЛ ЕМПАВЕРМЕНТ МІШН ЮА».

Незалежно від кількості зареєстрованих за однією адресою осіб даної категорії видається 1 продуктовий набір на 1 домогосподарство.

Одержати продуктові набори зможе один з членів родини, якому при собі необхідно мати паспорт одного із зареєстрованих за даною адресою.

Жителі старостинських округів Ріпкинської територіальної громади матимуть змогу отримати благодійну допомогу в адмінприміщеннях старостатів після розміщення оголошення про видачу допомоги.

Гуманітарний штаб при виконкомі Ріпкинської селищної ради

ГРАФІК ВИДАЧІ благодійної допомоги жителям селища Ріпки:

04.04.2024 року         з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці Паркова, Пасічна, Пероцька (1 Травня), Пирогова, Південна, Піщанівська, Поліська, Польова, Промислова, Садова, Світанкова (Суворова), Святкова, Святомиколаївська, Соборна

провулки Південний, Пільський

05.04.2024 року          з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці І.Богуна (Короленка), ім. В.П.Ткаченка, К.Прохорова (Залізничників), Калинова, Квіткова, Київська, Кільцева, Коцюбинського, Купріївська, Лісова, Любецька, Маківська (8 Березня), Медова, Молодіжна, Набережна (Грициніна)

провулки І.Богуна (Короленка),  Кільцевий

08.04.2024 року          з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці Б.Хмельницького, Варшавська (Пушкіна), Вереснева, Вишнева, Вокзальна, Волошкова (Гагаріна), Г.Сковороди (40 років Перемоги), Гоголя, Д.Куриленка, Д.Шелупця, Деснянська, Дніпровська, Довженка, Дружби, Заводська, Зарічна, Захисників України (Васильєва), Зелена, Зоряна (Лермонтова)

провулки Захисників України (Васильєва), Зоряний (Лермонтова)

09.04.2024 року     з 09-00 год. до 16-00 год.

вулиці Сонячна, Соснова (Комарова), Софії Русової, Софіївська, Трудова, Українська, Харківська (Попудренка), Чернігівська, Шевченка, Шкільна, Яблунева

провулок Тихий (Чкалова)