Фото без опису

До Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку, який відзначається 6 квітня, організатори Національного фестивалю «Код Нації» оголосили про проведення Всеукраїнського спортивного марафону «Крок».

Головна мета марафону – проведення спортивних заходів благодійного спрямування задля популяризації ідеї здорової нації та активного способу життя. Марафон має спонукати до підвищення та розвитку українського духу в суспільстві, залучення українців до участі для утвердження моральної, духовної, національної свідомості та єдності українського народу.

Марафон триватиме з 1 квітня по 31 травня.

  • до 5 травня – подача заявок на участь;
  • до 10 травня учасники реєструють результати своїх забігів/заїздів;
  • 15 травня будуть оголошені переможці марафону;
  • до 31 травня будуть надіслані дипломи та подарунки учасникам і переможцям.

Щоб взяти участь в марафоні, необхідно перейти на сайт, ознайомитись з умовами, задонатити за участь та заповнити форму учасника, натиснувши кнопку «зареєструватись». Після цього – подолати забіг/заїзд на заявлену у формі дистанцію у найкоротший проміжок часу, зафіксувавши такий забіг/заїзд за допомогою спеціалізованих застосунків із обліку фізичної активності й підвантажити таке підтвердження участі в марафоні у відповідну форму подачі результату.

Детальніше про марафон можна дізнатись за посиланням.