Фото без описуРоботодавцю гарантована компенсація за облаштування робочого місця працевлаштованої людини з інвалідністю. На сьогодні в області послугою скористалися 6 роботодавців, які працевлаштували 6 людей з інвалідністю. Службою зайнятості прийняті рішення про надання їм компенсації на загальну суму 402 тис. грн.

Який розмір компенсації?

- до 106,5 тисяч грн - за облаштування  робочого місця особи з інвалідністю I групи;

- до 71 тис грн - за облаштування робочого місця особи з інвалідністю II групи.

Які витрати компенсуються?

Це фактичні витрати за придбані меблі, транспортери, комп’ютери та програмне забезпечення, брайлівські клавіатури та портативні пристрої тощо.

Як отримати компенсацію?

1. Це можна зробтити онлайн:
  2. Зареєструйтеся/авторизуйтеся в кабінеті користувача на Порталі Дія.
  3. Заповніть заяву: вкажіть дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце.
  4. Додайте копії документів, що підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю, її групу та купівлю обладнання для облаштування робочого місця.
  5. Перевірте сформовану заяву та підпишіть електронним підписом.
  6. Очікуйте на повідомлення про надання компенсації в особистому кабінеті та на пошту.

Це можна зробтити офлайн:

1. Зверніться до центру зайнятості за місцем провадження діяльності.
  2. Напишіть заяву щодо надання компенсації
  3. Додайте до заяви документи, що підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю та придбання роботодавцем допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю (договір, рахунок-фактура (рахунок, квитанція, накладна тощо).
  4. Очікуйте на зворотній зв'язок про прийняття рішення.

Зверніть увагу! На подання заяви у вас є 90 календарних днів з дня працевлаштування людини з інвалідністю.

Спосіб отримання результату?

• Центр зайнятості  упродовж 10 робочих днів приймає рішення про надання або відмову в наданні компенсації.
  • Повідомлення про прийняте рішення надсилається роботодавцю протягом 3 календарних днів у спосіб, зазначений роботодавцем в заяві.
  • Виплата компенсації здійснюється на рахунок роботодавця протягом 5 робочих днів з дня прийняття рішення.

Детальніше про послугу https://is.gd/JODgcr

За консультаціями звертайтесь на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv