Фото без описуВ рамках реалізації  проєкту  «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику», який впроваджується ЮНІСЕФ та громадською організацією «Ліга соціальних працівників України» на території Ріпкинської громади відбулося вручення «Пакунків тепла».

Фахівець із соціальної роботи Ліги соціальних працівників України, який безпосередньо працював із родинами та вирішував проблемні питання спільно з представниками органу місцевого самоврядування та служби у справах дітей передали подарункові бокси трьом родинам опікунів та одній сім’ї, в яку повернуто дитину з інтернатного закладу.

Нехай у цей складний час  для держави наші діти не відчувають незручностей від перебоїв зі світлом та теплом.

Ми не можемо вирішити всі проблеми, але можемо створити радісні моменти, які запам’ятаються дітям.