Фото без описуШановні працівники кооперативних підприємств та організацій, ветерани споживчої кооперації, вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації!

У такий непростий для нашої держави час своєю діяльністю ви задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення, ефективно сприяєте впровадженню економічних та соціальних реформ, розвиткові підприємницької діяльності.

З нагоди професійного свята бажаємо членам споживчих товариств, працівникам і ветеранам споживчої кооперації, а також їх родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, плідної праці та миру на теренах Вітчизни!

Напередодні Міжнародного дня кооперації селищний голова Сергій Гарус привітав кооператорів Ріпкинської громади та вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради.