Фото без описуШановні жителі Ріпкинської громади!

Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності. Це свято є символом нашої єдності, незалежності та непохитної віри у майбутнє нашої країни.

В умовах інформаційної війни, коли агресор маніпулює історією, надзвичайно важливо знати про наш історичний шлях.

Нам є чим пишатися і на кого рівнятися. Україна - держава з тисячолітньою історією, спадкоємиця наймогутнішої країни європейського середньовіччя, колиска християнства, батьківщина першої у світі конституції.

Українська державність - унікальне явище у світовій історії. За право бути господарем на своїй землі ми боролися завжди — мужньо, відчайдушно, до останнього.

Україна, сьогодні, виборює право на свою незалежність, на власну думку та мирне майбутнє. Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самосвідомості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об’єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Батьківщини.

У цей день бажаємо всім духовної наснаги, миру та злагоди, добробуту, міцного здоров’я на довгі, мирні і щасливі роки.