9 липня в Чернігові підсумували діяльність проєкту, направленого на облаштування укриттів у освітніх закладах та створення дружніх просторів в Городнянській, Ріпкинській та Менської громадах Чернігівської області.

У 8 школах Городнянської, Менської, Ріпкинської громад в укриттях встановили нове обладнання й меблі.

У восьми загальноосвітніх школах та школах мистецтв трьох громад Чернігівщини завдяки співпраці з “Центром “Доброчин” доооблаштували укриття.

Фінансовими донорами в цьому проєкті є міжнародні організації (а саме – представники Нідерландів) – PAX та фонд “Giro555”

Всю роботу – від заявки до реалізації – встигли зробити за чотири місяці.

Під час реалізації проєкту батьки, діти та педагоги разом обговорювали – що саме необхідне для їх школи.

І завдяки такому обговоренню знайшли індивідуальні рішення для кожного конкретного закладу.

Деякі подробиці – в сюжеті.