Фото без описуПрограма надання багатоцільової грошової допомоги від французької гуманітарної організації «АКТЕД» (Acted) громадянам , які мають категорії вразливості та на момент реалізації програми проживають на території Ріпкинської ОТГ Чернігівської області.

Розмір грошової допомоги складає 3600 грн. на місяць для кожного члена домогосподарства, допомога буде виплачена одноразово з розрахунку на всіх членів домогосподарства на період 3 місяці, шляхом нарахування грошового переказу через відділення Ощадбанк у , Укрпошти , Приватбанку або переказом на карту для виплат будь-якого банку.

УВАГА! Подати заявку для участі у програмі можуть такі вразливі категорії:

-домогосподарства, очолювані батьками-одинаками

-домогосподарства, які складаються тільки з людей похилого віку або самотні люди похилого віку (60+)

-домогосподарства, які мають 3 і більше дітей та/або новонароджених дітей віком до 2 років

-домогосподарства з вагітними жінками

-домогосподарства, у складі яких є особи з інвалідністю 1-2 групи, маломобільні особи або члени яких мають тяжкі хронічні захворювання та потребують дорогого лікування чи стороннього догляду

- домогосподарства, цивільні члени яких отримали поранення або загинули внаслідок активних бойових дій

- домогосподарства, чиє житло було пошкоджене/зруйноване внаслідок бойових дій.

Для реєстрації в програмі потрібно мати при собі оригінали документів усіх членів домогосподарства, включаючи паспорти, ідентифікаційні коди та свідоцтва про народження дітей, документи, що підтверджують фактичне проживання на території громади, а також реквізити банківської карти IBAN), якщо бажаєте отримати грошову допомогу на карту для виплат.

Наявність наведених категорій є обов’язковою для участі у програмі, але не дає гарантії отримання грошової допомоги.

З питаннями щодо реалізації програми надання грошової допомоги Ви можете за телефонами кол-центру гуманітарної організації “Acted” (АКТЕД), з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 +38(067)131 10 02, +38(063)453 57 10, +38(095)285 29 84.

Відгуки, коментарі й пропозиції щодо діяльності Acted  Ви можете надати з 9:00 до 16:00 у робочі дні: 0800 334 589 e-mail: ukraine.hotline@acted.org

21 та 22 серпня 2024 року відбудеться прийом заяв у Вербицькому старостинському окрузі за адресою: с.Вербичі, вул.Перемоги, 23 (приміщення школи).

21.08.2024 року з 12.00-15.00.

22.08.2024 року з 12.00 до 17.30.

23 серпня 2024 року прийом заяв відбуватиметься в с.Велика Вісь, вул.Чернігівська, 44А (приміщення старостату) з 10.00 до 14.30

Прийом заявок планується проводити в кожному старостинському окрузі та селищі Ріпки, про дати та час буде повідомлено додатково.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!!!

Під час виїзних приймалень представники фонду розглядатимуть заяви лише від жителів того старостинського округу, де здійснюється прийом.