Фото без описуЩиро вітаємо мешканців нашої громади з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.
Сьогодні ці свята для нас мають особливе значення…

Широкомасштабне вторгнення російської орди назавжди змінило нашу свідомість. У важкий для країни час українці доводять, що ми нащадки вільних і мужніх козаків, свобода, честь, любов до рідної землі є святими словами для нас.

День захисників та захисниць – це свято нескорених, бо, незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Ми пишаємося нашими Воїнами, Героями, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на вільне і щасливе

Низький уклін і слова вдячності нашим воїнам за щоденну боротьбу, за подвиг, за мужність і героїзм! Цей сплав сили та любові до рідної країни ніколи не перемогти жодному ворогові.

Українці пишаються вами, надихаються вашими бойовими успіхами, усіляко підтримують вас і розділяють біль від втрат.

Віримо в наших воїнів, віримо в ЗСУ і в нашу Перемогу!

Слава Україні!