Фото без описуУ нашій громаді продовжується серія занять «Терапія іграшкою. Ведмедик Тедді» для розвитку емоційного інтелекту у дітей дошкільного та шкільного віку.

Що тільки не вигадують автори та ведучі заходів, щоб дітям було не тільки максимально корисно, а ще й цікаво та весело!

Цього разу програма була  дуже насичена:

-перегляд мультфільму освітньої програми «Ласкаво просимо до Сезаму»;

-арт-вправа: «розфарбовка-ведмедик»;

-аплікація з повітряного пластиліну;

-веселі руханки;

та ще багато всього!)

Діти мали змогу не тільки весело та цікаво  провести час, а й поділитися своїми історіями  «радості»  й розповісти, як гарно вони себе почували у ті моменти! А щоб частіше нагадувати собі про них,  дітки створили  для своїх улюблених іграшок «чарівні предмети-помічники»  - невеликі дрібнички, які будуть з потужною силою приносити радість!

Дякуємо шановній тренерці Ганні Лободі, ГО «КІСАР» та програмі CLEAR за натхненну роботу і можливість відволіктися від проблем сьогодення.
Захід проведено в межах Програма CLEAR (@programclear), яка впроваджується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID's Bureau for Humanitarian Assistance).
#Програма_CLEAR, #КІСАР, #Sesam_Workshop