Виконавчий орган Ріпкинської селищної ради повідомляє  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості  у проекті містобудівної документації «Генеральний план та детальний план території центральної частини  смт. Ріпки Ріпкинського району Чернігівської області»

Мета та зміст:  взаємоузгодження державних, громадських та приватних інтересів під час забудови та використання територій селища, визначення довгострокової стратегії планування та забудови території селища, встановлення та раціональне взаємне розташування сельбищної, виробничої та інших  зон, обґрунтування  розподілу земель за цільовим призначенням, забезпечення можливості реалізації прав громадян та інших суб’єктів господарювання у сфері земельних відносин, містобудування та архітектури.

Склад: пояснювальна записка; графічна частина – 1) Генеральний план смт Ріпки. План існуючого використання території. Схема існуючих планувальних обмежень; 2) Генеральний план смт Ріпки (основне креслення). Схема проектних планувальних обмежень; 3) 09-16-ДТП Детальний план центральної частини смт Ріпки. План існуючого використання території, опорний план. Схема існуючих планувальних обмежень М 1:2000 (2 аркуша); 4) 09-16 ДТП Детальний план центральної частини смт Ріпки. Проектний план. План червоних ліній. Схема планувальних обмежень М1:2000 (3 аркуша).

Основні техніко-економічні показники: територія, яка охоплена межами проекту генплану смт Ріпки складає 13,5 м2., термін дії документації 25 років.

Замовник: Ріпкинська селищна рада Ріпкинського району Чернігівської області.

Розробник: ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.».

Підстава для розроблення: рішення сесії Ріпкинської селищної ради від 03.12.2014 «Про планування території смт. Ріпки».

Місце ознайомлення, подання пропозицій: смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 92, будівля виконавчого органу Ріпкинської селищної ради,  офіційний веб-сайт Ріпкинської селищної ради – http://ripky.rada.org.ua/

Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу ради Драч Світлана Володимирівна.

Строки подання, завершення розгляду пропозицій: з 23 червня по 23 липня 2018 року у письмовому вигляді до виконавчого органу Ріпкинської селищної ради із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Подані належним чином пропозицій розглядаються у місячний строк.

Заплановані інформаційні заходи: громадські обговорення проекту відбудуться 02.07.2018 року о 15.00 год. в залі засідань приміщення виконавчого органу Ріпкинської селищної ради.