Обласні спортивні змагання

4 вересня відбулися обласні спортивні змагання серед команд керівної структури сільських, селищних територіальних громад, які організовувало ГО «ЧОО ВФСТ КОЛОС».

Чемпіонат області з дзюдо

3 вересня близько 100 борців змагалися за перемогу на відкритому чемпіонаті області з дзюдо серед молоді до 23 років. Змагання проходили у Центрі спортивної боротьби Чернігівської міської ради.

Бронзові призери Обласної спартакіади 2021

17 липня на базі Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи "Юність" відбулася спартакіада серед територіальних громад Чернігвщини. Організатори змагань - Чернігівська ГО ВФСТ "Колос".

«Золотий дубль ветеранів»

16 травня в м. Чернігів на стадіоні  «Локомотив» відбулися  обласні змагання з футболу 8х8 ГО «ЧОО ВФСТ «Колос» серед ветеранів 40-49 років та 50 років і старші.