3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

"Шкільний портфелик»

Шкільний портфелик» — всеукраїнська благодійна акція, яку вже 21 рік проводить міжнародний благодійний фонд Карітас України.

Допомагати можна навіть на відстані

Цього тижня в рамках благодійної акції для сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю відділом соціальних служб КЗ "Центр надання соціальних послуг" було передано набори засобів гігієни. Цього разу 53 сім'ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, отримали набори.

Сьогодні в Україні відзначають День родини

Український День родини – відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Відповідний Указ Президента України №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.

15 травня – Міжнародний День сім’ї

15 травня Україна відзначає Міжнародний День сім’ї. Адже саме сім’я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.