03 жовтня 2019 року о 10.00 годині

в залі засідань Ріпкинської селищної ради

(смт Ріпки, вул.Святомиколаївська,92) відбудеться

Інформаційно-роз’яснювальна зустріч

«Нова громада. Об’єднались, що далі?»

Мета:

• Підвищити обізнаність громадян у питаннях децентралізації та перших виборів
  • Підвищення рівня свідомості вибору громадян на місцевих виборах та активізація жителів об’єднаних громад у питаннях участі в їх розвитку.
  • Краща якість обраних посадовців
  • Що таке децентралізація, її мета, етапи.
    • Можливості для розвитку об’єднаних громад. Бюджет ОТГ, чим відрізняється від «старих» громад, які можливості виникають.
    • Підтримка з боку держави та програм міжнародної технічної допомоги.
  • Функції та повноваження органів місцевого самоврядування, що обираються на місцевих виборах, чим вони відрізняються від «старих» органів МС.
    • Повноваження органів місцевого самоврядування, що обираються.
    • Яким чином рішення цих органів впливатимуть на життя людей: наповнення і використання бюджету громади, питання освіти, медицини, транспорт, дороги, впорядкування територій, стратегічний розвиток громади.
    • Більше можливостей – більше відповідальності.
  • Представлення інтересів виборців у ОТГ.
    • Механізми прийняття рішень у об’єд наній громаді.
    • Можливості для впливу мешканців об’єднаної громади на прийняття рішень.
    • Співпраця депутата і виборців.
    • Центр та периферія громади: представлення інтересів виборців і окремих населених пунктів у громаді. Які якості важливі для обраних осіб органів МС, щоб вони ефективно представляли своїх виборців в керівних органах громади?
    • Посада старости. Особливості взаємодії старости з радою та робота у виконкомі. Роль старости при прийнятті радою ОТГ рішень, які стосуються старостинського округу.

Громадське об’єднання «Центр Доброчин» запрошує всіх бажаючих прийняти участь.