ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО   ГРОМАДСЬКЕ   ОБГОВОРЕННЯ

З метою залучення жителів громади, представників громадськості до розгляду ініціативи Ріпкинського селищного голови (розпорядження від 04.04.2019 року № 20-р) щодо добровільного об’єднання територіальних громад, 10 квітня 2019 року о 10.00 год. в залі засідань Ріпкинської селищної ради відбудеться громадське обговорення з питання:

«Ініціатива Ріпкинського селищного головипро добровільне об’єднання  селища міського типу Ріпки, села Глиненка Ріпкинської селищної ради, селища міського типу Радуль, сіл Лопатні, Новосілки, Корчев’я, Переділ Радульської селищної ради, селища міського типу Замглай  Замглайської селищної ради, сіл Велика Вісь, Звеничів Великовіської сільської ради села Вербичі Вербицької сільської ради, сіл Вишневе, Буянки, Чумак Вишнівської сільської ради, села Голубичі Голубицької сільської ради, сіл Грабів, Пилипча,  Чудівка  Грабівської сільської ради, сіл Гучин, Ямище,  Трудове Гучинської сільської ради, сіл Даничі, Мутичів, Присторонь  Даницької сільської ради, сіл Задеріївка, Кам’янка, Суслівка, Пізнопали, Плехтіївка  Задеріївської сільської ради, сіл Красківське,  Убіжичі  Красківської сільської ради, села Ловинь  Ловинської сільської ради, сіл Малий Листвен, Бихальцохівка, Суличівка Малолиственської сільської ради, села Новоукраїнське  Новоукраїнської сільської ради, сіл Петруші, Кратинь, Кислі, Бахани, Сенюки, Рашкова Слобода, Зубахи  Петрушівської сільської ради, сіл Пушкарі, Високинь, Тамарівка, Молочки Пушкарівської сільської ради, сіл Сибереж,  Великі Осняки  Сиберізької сільської ради в Ріпкинську територіальну громаду з центром у селищі міського типу Ріпки».

Пропозиції/зауваження мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які є жителями Ріпкинської територіальної громади;

- юридичні особи, що зареєстровані та/чи здійснюють діяльність на території Ріпкинської територіальної громади;

- громадські об’єднання, що зареєстровані та/чи здійснюють діяльність на території Ріпкинської територіальної громади;

- депутати Ріпкинської селищної ради.

Пропозиції/зауваження подаються у письмовому або в електронному вигляді (сканована копія) в термін до 05.05.2019 року із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, адреси проживання, скріплені особистим підписом особи, а для депутатів – із  посиланням на статус депутата. Юридичні особи подають пропозиції/зауваження із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, за підписом керівника та скріплені печаткою. Громадські об’єднання подають оформлений відповідним чином протокол засідання статутного керівного органу, на якому були підтримані ті чи інші пропозиції з додаванням списку учасників такого засідання.

Пропозиції/зауваження повинні містити мотивовані обґрунтування з урахуванням вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та постанови Кабінету Міністрів України № 214 від 08.04.2015 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад».

Пропозиції/зауваження, подані після 05.05.2019 року залишаються без розгляду. Анонімні пропозиції/зауваження не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції/зауваження  подаються до виконавчого органу Ріпкинської селищної ради за адресою: 15000,  смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 92,  e-mail: r.s-rada@ukr.net.