РІПКИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Ріпкинського  району  Чернігівської  області

Виконавчий  комітет

РІШЕННЯ

17 березня 2020 року                                                                               № 25

Про заходи, спрямовані на запобігання

поширенню гострої респіраторної хвороби

COVID-19, спричиненої коронавірусом

SARS-CoV-2, на території населених

пунктів Ріпкинської селищної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зі змінами, внесеними постановою КМУ від 16.03.2020 року №215, керуючись розпорядженням голови Ріпкинської районної державної адміністрації від 17.03.2020 року № 65 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.03.2020 року № 55», беручи до уваги розташування населених пунктів Ріпкинської територіальної громади в прикордонній зоні, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Ріпкинської селищної ради,

виконком селищної ради ВИРІШИВ:

1.      Забезпечити безумовне виконання заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), на період дії встановленого з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року на всій території України карантину про заборону:

1) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2) з 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2.      Ввести на території Ріпкинської селищної ради до 03 квітня 2020 року додаткові обмежувальні заходи:

1) заборонити торгівлю на ринку та вуличну торгівлю усіма групами товарів, у тому числі продуктами харчування.

3.      Рекомендувати стаціонарним закладам торговельної діяльності:

1) звернути особливу увагу на здійснення торгівлі виключно в межах, дозволених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), передбачивши акумуляцію визначених товарів в окремому відділі торгівельного закладу;

2) посилити заходи щодо дезінфекції приміщень, зокрема шляхом проведення їх вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів.

4.      Встановити, що в разі продовження на всій території України дії карантину, додаткові обмежувальні заходи на території громади, встановлені пунктом 2 цього рішення, буде продовжено на визначений законодавством термін карантину.

Селищний голова                                                                                            С.В.Гарус