Фото без описуПервоцвіти – це екологічна група рослин, яка нараховує близько 500 видів. Розпускання квітів у них відбувається ще до появи листків на деревах. Підсніжники, проліски, ряст, первоцвіт, шафран, цибуля ведмежа, конвалія, вовчі ягоди – це неповний перелік первоцвітів, що можна зустріти в Україні.

Виконавчий комітет Ріпкинської селищної ради звертається до мешканців громади з проханням відмовитись від збирання та придбання рослин, занесених до Червоної книги України, не стимулювати недобросовісних осіб, які протиправно реалізовують червонокнижні первоцвіти. Цим ви збережете природне надбання країни для майбутніх поколінь.

Рішення виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради від 26 березня 2021 року № 48 «Про збереження об’єктів рослинного світу»