Фото без описуНапередодні Дня перемоги селищний голова Сергій Гарус привітав ветеранів Другої світової війни зі святом.

На жаль, цього року провести святкування 76-ї річниці перемоги над нацизмом у звичному форматі з урочистостями через карантин, пов’язаний із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, немає можливості. Тож керівництво громади привітало ветеранів за місцем проживання.

Сьогодні селищний голова Сергій Гарус та депутати селищної ради Сергій Яненко, Андрій Булда  привітали ветеранів з наступаючим святом.

Зі щирими словами вітання з переможною весною та побажаннями міцного здоров’я та благополуччя захисникам Вітчизни були вручені грошові подарунки, продуктові набори, квіти та висловлена щира вдячність за безсмертний подвиг.