Фото без описуУ Ріпках сьогодні, 9 травня, церемонією покладання квітів відзначили 76-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь в урочистому заході взяли керівництво громади, представники громадських організацій та жителі селища.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова громади Сергій Гарус, який висловив вдячність за мужність і величний  подвиг ветеранам Другої світової війни, воїнам АТО, що загинули, боронячи рідну землю від агресора.

Пам'ять про жертви війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та покладанням живих квітів до Обеліску Слави, Братської могили, меморіального комплексу полеглим учасникам антитерористичної операції на сході України та загиблим під час Революції  Гідності – Героям Небесної Сотні.