Фото без опису14 травня, в рамках робочого візиту нашу громаду відвідав народний депутат Сергій Гривко. Під час зустрічі голова громади Сергій Гарус та Сергій Гривко обговорили ряд важливих питань для розвитку громади.

У ході візиту народний депутат спільно з головою громади відвідали Ріпкинський опорний заклад ЗОШ І-ІІІ ступенів та інклюзивно-ресурсний центр. Директор школи Сергій Лебедко розповів про роботу закладу, міжнародні програми та гранди в яких приймає участь навчальний заклад. Розглядали питання ремонту спортивного залу, заміни вікон та інженерних мереж.

Також керівник громади обговорив з народним депутатом ситуацію стосовно неякісного дорожнього покриття між Ріпками та Радулем. Сергій Гривко особисто проінспектував дорогу та наголосив на необхідності поточного ремонту дороги.

Голова громади висловив надію на співпрацю та допомогу у вирішенні питань для якісного функціонування громади.