Фото без опису18 травня працівники Управління з дотримання прав дитини та сім’ї спільно з регіональним представництвом в Чернігівській області та експертами Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Право на сім’ю» відвідали нашу громаду з метою вивчення стану додержання прав дітей в умовах адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади.

Моніторингова група відмітила професійну організацію роботи щодо здійснення функцій у сфері захисту прав дитини з боку голови громади Сергія Гаруса та фахівців Ріпкинської селищної ради.

Служба в справах дітей селищної ради сформована з працівників служби у справах дітей Ріпкинської районної державної адміністрації, яка була ліквідована в зв’язку з реорганізацією району.