Фото без описуДорогі учні, вчителі та випускники!

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку нашого  славного освітянського літопису. Закінчився навчальний рік. Попереду найдовші та найтепліші канікули.

Останній шкільний дзвоник для випускників - початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Дякую батькам, які дбали про виховання своїх дітей, учителям громади— за натхненну працю, за чуйне ставлення до своїх вихованців, за віру в їхні здібності й обдарування. Бажаю, щоб ви завжди відчували радість удач і заслужену гордість за невтомну працю.

Бажаю всім миру, здоров’я,  віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою, селищний голова Сергій Гарус