Фото без описуСьогодні, 2 липня, напередодні 99-го Міжнародного дня кооперації в актовій залі райспоживспілки відбулося урочисте зібрання.

Із професійним святом працівників та ветеранів споживчої кооперації прийшов привітати селищний голова Сергій Гарус.

Він подякував працівникам споживчої кооперації за їх нелегку працю і побажав їм та їхнім родинам  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, вагомих здобутків у такій важливій для нашого суспільства справі.

За сумлінну працю в системі  споживчої кооперації та з нагоди Міжнародного дня кооперації Почесною  грамотою Чернігівської  районної  ради нагороджено:

Примаченко Тетяну Миколаївну, голова правління Ріпкинського сільського споживчого товариства;

Шевчук Олену Володимирівну, директор підприємства Ріпкинської райспоживспілки «Коопунівермаг».

За багаторічну сумлінну працю в системі споживчої кооперації та з нагоди Міжнародного дня кооперації  грамотою Ріпкинської селищної ради нагороджено:

Джолу Ірину Михайлівну –бухгалтер Ріпкинської райспоживспілки;

Заболотну Людмилу Анатоліївну – товарознавець підприємства Ріпкинської райспоживспілки «Коопунівермаг»;

Полосьмака Артема Васильовича – інженер з ОП та ТБ Ріпкинської райспоживспілки.

Зі словами привітання до присутніх звернувся голова правління районної спілки споживчих товариств Іван Кочубей.