Фото без опису27 жовтня відбулась зустріч представниць громадської організації з жіночим активом громади.

Під час зустрічі обговорили питання рівності прав і можливостей жінок і чоловіків для громади, про залучення жінок до розробки та реалізації програм соціально-економічного розвитку в Ріпкинській громаді, про гендерне бюджетування, яке дозволяє найкраще вирішувати проблеми громади, а також про необхідність підтримки жіночого підприємництва в громаді.

Голова організації Ірина Дорожкіна розповіла про діяльність їх організації. Наголосила на необхідності створення жіночої організації в громаді для більш ефективного вирішення проблем жіночої спільноти.

Гості подякували голові громади Сергію Гарусу за підтримку ідеї щодо створення громадської жіночої організації на теренах громади.