Фото без описуВчора, 21 грудня, під головуванням селищного голови Сергія Гаруса відбулось VІІІ  пленарне засідання сесії VIII скликання Ріпкинської селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів.

Депутати розглянули питання порядку денного:

Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.

Про внесення змін до Програми підтримки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, Ріпкинської селищної ради на 2021 – 2025 роки.

Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення по Ріпкинській селищній раді на 2021 рік.

Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення по Ріпкинській селищній раді на 2022 рік.

Про затвердження Плану економічного і соціального розвитку Ріпкинської територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до фінансового плану КНП «Ріпкинська центральна лікарня» Ріпкинської селищної ради на 2021 рік.

Про затвердження фінансових планів закладів охорони здоров’я Ріпкинської селищної ради на 2022 рік.

Про визначення плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах Ріпкинської селищної ради на 2022 рік.

Про селищний бюджет Ріпкинської селищної ради на 2022 рік.

Про надання дозволу на придбання житла для лікарів.

Про проект рішення «Про місцеві податки та збори на території Ріпкинської селищної ради».

Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету селищної ради.

Про затвердження структури виконавчих органів Ріпкинської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів у новій редакції.

Про затвердження статуту, структури і штатної чисельності комунальної установи Ріпкинський інклюзивно-ресурсний центр Ріпкинської селищної ради в новій редакції.

Про внесення змін до структури Ріпкинського будинку культури.

Про внесення змін до Положення КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ріпкинської селищної ради.

Про включення до Переліку другого типу та надання в оренду нерухомого майна комунальної власності Ріпкинської територіальної громади.

Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління КНП "ЦПМСД "ЗДОРОВА РОДИНА" Ріпкинської селищної ради

Про надання згоди на безоплатне прийняття кисневих концентраторів у комунальну власність Ріпкинської селищної ради.

Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління КП «Ріпкинська житлово-експлуатаційна дільниця».

Про надання згоди на централізоване перерахування субвенції.

Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Ріпкинська друкарня» Ріпкинської селищної ради.

Про внесення змін до рішення двадцять шостої сесії Ріпкинської селищної ради п’ятого скликання від 19 листопада 2009 року «Про затвердження акту приймання – передачі житлового будинку по вул. Попудренка, 4».

Про  надання  дозволу  на  розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Ріпкинської  селищної  ради.

Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), будівництва індивідуальних гаражів, ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва фізичним та юридичним особам.

Про передачу у власність земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам.

Про оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі в оренду земельних ділянок АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Про оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в  постійне користування КП «Водпостач».

Про внесення змін до Переліку земельних ділянок для їх продажу, продажу права на їх оренду.

Про затвердження та перейменування назви провулку в смт Радуль Ріпкинської селищної ради.

Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «Водпостач» Ріпкинської селищної ради.

Про закриття та виключення з базової мережі закладів культури відділу культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради з подальшим їх списанням.

Про розміщення батальйону територіальної оборони.