Фото без опису22 грудня святкують своє професійне свято працівники енергетичної галузі  – День енергетика!

Ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, заступник директора відокремленого підрозділу Чернігівського РЕМ АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» Олександр Якуб та старший майстер Ігор Хропатий привітали колектив Ріпкинської дільниці відокремленого підрозділу Чернігівський район електричних мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Працівники Ріпкинської дільниці щоденно забезпечують безперебійне постачання електроенергії в кожен населений пункт громади. Без енергетичної галузі важко взагалі уявити сучасне життя.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня енергетика грамотою Ріпкинської селищної ради нагороджено:

КАРАСЬОВА Олексія Володимировича – електромонтера з експлуатації електролічильників 3 групи технічного аудиту Ріпкинської енергозбутової  дільниці відокремленого підрозділу Чернігівський район електричних мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

ЧЕРЕДНІЧЕНКА Максима Валерійовича – електромонтера оперативно-виїзної бригади 5 групи оперативно-диспетчерської групи відокремленого підрозділу Чернігівський район електричних мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

БІДНОГО Ігоря Миколайовича – електромонтера з експлуатації розподільних мереж 5 групи Ріпкинської дільниці з експлуатації електромереж №1 Ріпкинської дільниці відокремленого підрозділу Чернігівський район електричних мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».