Фото без опису33 роки тому – 15 лютого 1989 року – останній радянський солдат покинув територію Афганістану...Тривала війна вдвічі довше, ніж Друга світова війна: цілих 10 років.

Традиційно на передодні цієї дати проводяться обїзди по кладовищах та покладання квітів на могили загиблих військовослужбовців.

11 лютого голова громади Сергій Гарус разом з головою Ріпкинського районного відділення Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Олександром Зогим, начальником четвертого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Романом Кулішем та громадськістю побували на кладовищах в Ріпках.

Вони поклали квіти на могили воїнів-"афганців" Анатолія Жовтка та Віктора Гайдая, а також на могилу загиблих воїнів, та учасників АТО Дмитра Шелупця та Дмитра Куриленка, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.