Фото без описуРіпкинський селищний голова Сергій Гарус вчора, 16 червня, вручив нагороди медичним працівникам напередодні їхнього професійного свята.

Він подякував лікарям та медперсоналу за їхню важку роботу та порятунок життів людей.

Очільник громади побажав медикам здоров’я, нашої перемоги над ворогом та всіляких гараздів.

За довголітню сумлінну працю в галузі охорони здоров’я Чернігівського району, відданість справі та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника Сергій Гарус вручив Грамоти Чернігівської районної державної адміністрації медичному директору КНП «Ріпкинська центральна лікарня» Молчановій Валентині Петрівній, фельдшеру Буянківського фельдшерського пункту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Здорова родина» Шовковій Тетяні Василівній.

За сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я в громаді та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника Подяками Ріпкинської селищної ради були відзначені колективі КНП «Ріпкинська центральна лікарня» Ріпкинської селищної ради та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Здорова родина» Ріпкинської селищної ради.