Фото без описуСьогодні селищний голова Сергій Гарус взяв участь у серпневій конференції педагогічних працівників Ріпкинської територіальної громади.

Сергій Гарус привітав освітян з початком навчального року та подякував педагогічним колективам за роботу. А також окреслив першочергові завдання перед освітянською спільнотою: необхідність забезпечення безпеки дітей, надання якісних освітніх послуг, збереження педагогічних колективів.

Начальник відділу освіти Анатолій Дебелий проаналізував діяльність закладів освіти за минулий навчальний рік та окреслив напрямки роботи у наступному році.

Враховуючи те, що війна внесла свої корективи в навчальний процес вперше на конференції обговорювалось питання створення укриттів в закладах освіти громади.