Фото без описуВсім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Вчора, 10 вересня, на стадіоні «Колос» відбувся турнір до Дня фізичної культури і спорту України. Учасники змагались у спритності та витривалості з трьох видів спорту: біг естафети 400 метрів, волейбол, футбол.

Молодіжна рада Ріпкинської громади, яка є організатором змагань, стала переможцем конкурсу міні грантів та отримала спортивний і музичний інвентар для проведення активного дозвілля.

Конкурс міні грантів реалізований ГО "Доброчин" в рамках проекту «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки Європейського фонду за демократію.

Проведення вільного часу молоддю є актуальним, задля згуртованості, підтримки один одного, взаємодопомоги та підняття патріотичного духу.

Молодіжна рада організовує не лише активний відпочинок молоді а й допомагає збирати кошти на потреби ЗСУ.

Уже вкотре ми переконуємося, що у нашій громаді живуть справжні патріоти України, адже обирати здоровий та корисний відпочинок – кращий доказ незалежності та сили.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису