Фото без опису15 вересня 2022 року з 10.00 до 12.00 в приміщенні Ріпкинської селищної ради (смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85) відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз’яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах).

Прийом будуть здійснювати представники Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники Благодійного Фонду «Рокада».

Благодійний фонд «Рокада» - виконавчий партнер УВКБ ООН, що надає соціальну підтримку ВПО та постраждалим від збройної агресії. Працівники фонду допомагають з переоформленням пенсій, консультують щодо доступу до освіти та дій у разі пошкодження будинку, надають благодійну та психологічну допомогу. Гаряча лінія фонду +380 (63) 299 83 24

Чернігівський місцевий центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 49-А, каб. 709 (7-й поверх). Телефон: 096-986-98-15.

Сектор «Ріпкинське бюро правової допомоги» Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Ріпки, вул. Попудренка, 8-а.