Фото без описуЗ кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони. 

В Україні продовжуються мобілізаційні заходи і Чернігівщина, як і вся Україна, потребують тих, хто готовий стати на захист рідного краю, готовий давати відсіч ворогу. Кожен, хто може долучитися до боротьби з окупантами, повинен це робити.

Четвертий відділ Чернігівського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Чернігівської області продовжує прийом потенційних Захисників України для формування нових частин та підрозділів. Для громадян України, призовного віку від 21 до 27 років, пропонується проходження військової служби за контрактом.

Всі, хто хоче допомогти приблизити нашу перемогу та прагне  долучитися  до  лав  Збройних  Сил  України   приходьте  за           адресою: смт. Ріпки,  вул. Грициніна,23. тел. 0677255024.

 

Долучайся до лав Захисників Чернігівщини!

Слава нашим захисникам і захисницям!

Слава Україні!

 

Фото без опису