Фото без опису09 та 10 листопада  2022 року з 9.30 до 16.30 в приміщенні Ріпкинської бібліотеки (адреса: смт Ріпки, вул. Любецька, буд. 1а) реєстратори Благодійного фонду "Право на захист" будуть приймати заявки від мешканців Ріпкинської громади на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 6-х місяців!

Хто може подати заявку?

1. Категорії осіб:
- Вразливі вимушено переміщені особи 2022 року;
- Постраждалі від воєнних дій у Чернігівській області;
- Ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).

2. Не отримували грошову допомогу від міжнародних організацій в розмірі 2220,00 грн та якщо місячний дохід на кожного члена родини меньше ніж 5400 гривень.

3. Мають певні категорії вразливостей, наприклад:
- родина з особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, серйозні хронічні захворювання (наприклад, онкологія);
- родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років;
- прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

ОБОВ'ЯЗКОВО відповідність всіх 3-х критеріїв ОДНОЧАСНО!

З собою потрібно мати оригінали наступних документів на кожного члена родини:
- податковий номер;
- національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
- довідка ВПО (за наявності);

-  банківська картка головного заявника;
- свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
- документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
- посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання;
- документи, які підтверджують, що особа постраждала від війни - акти пошкодження майна, свідоцтво про смерть члена родини, довідка про поранення, довідка про втрату роботу та інше.

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.