Фото без опису«Фонд Mіжнародної Солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та допомагають внутрішньо переміщеним особам.

В рамках проекту «Комунальне некомерційне підприємство «Ріпкинська центральна лікарня» Ріпкинської селищної ради отримало  дефібрилятор вартістю 95074,56 злотих  та апарат ультразвукової діагностики  вартістю 46203,70 злотих.

Дякуємо за співпрацю та поважну і нелегку роботу. Сподіваємося, що отримане медичне обладнання  полегшить роботу лікарів закладу та допоможе рятувати життя людей в цей складний час.