Фото без описуПостановою №1094 внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, зокрема:

Обмежено перелік осіб, за яких можна отримати компенсацію:

- які перемістилися з територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, інформація про які є складовою частиною переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією ( Постанова КМ №1364 від 06.12.2022);

- житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, інформація про яке внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, або щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

Товариство Червоного Хреста України  визначено органом, який буде здійснювати компенсацію за розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Розмір компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб у період з 1 жовтня 2022р. по 31 березня 2023 р. визначається на рівні 30 гривень за кожен людино-день.

Місцеві бюджети повністю виключено з системи надання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб.