Фото без опису

30 січня 2023 року розпочався прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейського роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://nabir.np.gov.ua

Наступний крок — надання пакету документів. 3 переліком Ви можете ознайомитися за посиланням: https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition

Подальшими етапами будуть співбесіда з представником об’єднаної штурмової бригади, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовки, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, тестування особистісних характеристик (психологічний тест), співбесіда з поліцейською комісією.

Основні службові обов’язки:

  • приймати участь у плануванні, підготовці, проведенні спеціальних заходів (операцій) із затримання членів озброєних злочинних груп та озброєних особливо небезпечних злочинців, звільнення заручників;
  • надавати кваліфіковану та спеціалізовану підтримку органам (підрозділам) поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

Ми пропонуємо:

  • соціальне забезпечення згідно здіючим законодавством, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;
  • професійну підготовку за міжнародними стандартами;
  • можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі  специфічними                 умовами  навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
  • перспективу кар’єрного росту;
  • заплановано, що поліцейський, який буде працювати у бригаді, має отримувати грошове забезпечення щонайменше 25 тис. гривень, що на сьогодні є однією з найвищих заробітних плат серед правоохоронних органів.

Мінімальний рівень грошового забезпечення — 25 000

Посада

Середній рівень планового грошового

забезпечення

Інспектор, інженер, інструктор

25 400 — 26 000

командир взводу

30 000 — 32 000

командир роти

34 000 — 36 000

командир батальйону

37 000 — 39 000

 

Додатково будуть нараховуватися виплати пов’язані з виконанням завдань із відсічі збройної агресії, а саме 30 000 та 70 000 під час виконання бойових завдань.

Зроби свій вибір! Приєднуйся до Національної поліції!

Твоє майбутнє — майбутнє України!

Прийом документів та надання консультацій щодо умов прийому на службу здійснюється за адресою:

  • місто Чернігів, проспект Перемоги,74.
  • Телефон для довідок: (050)46-47-020.

 

За інформацією  Головного управління Національної поліції в Чернігівській област