Фото без опису1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада

1.1.Місцезнаходження  замовника: 15000, Чернігівська обл., Чернігівський район, смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04412583

1.3.Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

 

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електрична енергія (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:09310000-5 – Електрична енергія)

 

3. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 175000 кВт/год.

3.1. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15000, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район. Перелік об’єктів поставки та їх адреси наведено в Таблиці 1

 Додатку 3 до тендерної документації.

 

4. Розміру бюджетного призначення та очікувана вартість предмета закупівлі: 1050000,00 грн. (один мільйон п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.)

 

5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 30.12.2023 р.

                   

6. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-16-009381-a

 

7. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями

 

Джерело фінансування:

Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету

 

Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

Електрична енергія (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:09310000-5 – Електрична енергія)

 

Конкретне найменування предмету закупівлі

Електрична енергія

Код ДК 021:2015

09310000-5 «Електрична енергія»

Строк поставки товару

Цілодобово до 31.12.2023 включно.

Початком постачання електричної енергії Споживачу є дата, зазначена в Заяві – приєднання

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості:

Найменування Товару

Клас напруги

Одиниці виміру

Кількість

Електрична енергія

2

кВт/год

175000

 

1. Особливі вимоги до предмета закупівлі.

Відносини між енергопостачальною організацією та споживачем електричної енергії регулюються наступними документами:

- Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VШ;

- Правилам роздрібного ринку електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року №312);

- Кодексу систем передачі електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року №309);

- Кодексу систем розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року №310);

- Кодексу комерційного обліку електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 14.03.2018 року №311);

- Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року №1469);

- Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (Постанова НКРЕКП від 27.12.2017 року №1470) ;

- Іншими нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».

 

2. Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктами Замовника.

    3. Якість постачання електричної енергії

Якість електричної енергії, що постачається замовнику (споживачу), повинна відповідати нормам чинного законодавства України. Законом України «Про ринок електричної енергії» встановлено, що регулятор (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) визначає перелік показників якості електропостачання, які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з передачі, розподілу та постачання електричної енергії, а також якість електричної енергії, та затверджує їх величини.

Якість електричної енергії характеризується фізичними параметрами поставленої споживачу електричної енергії та їх відповідністю встановленому стандарту.

Параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (далі — ДСТУ EN 50160:2014).

 

4. Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.

Закупівля здійснюється згідно потреби до кінця 2023 року, відповідно, після укладення договору про закупівлю обсяги закупівлі можуть бути зменшені з урахуванням фактичного споживання електричної енергії та розміру фінансування.

Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем/Замовником самостійно безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Споживачем/Замовником. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії.

Послуги з розподілу електричної енергії надаються оператором системи розподілу АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»

Приймання – передача електричної енергії, поставленої Постачальником та прийнятої Споживачем/Замовником у звітному місяці, оформлюється шляхом підписання уповноваженими особами Сторін щомісячних актів приймання-передачі.

6. При виконанні замовлення Учасник дотримується вимог чинного законодавства із захисту довкілля:

  • технічні, якісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам (стандартам, умовам, тощо), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля;

  • характеристики предмету закупівлі повинні відповідати вимогам чинних нормативно-правових актів щодо встановлення рівнів шкідливого та біологічного впливу на навколишнє природнє середовище і здоров’я людини;

  • при виконанні замовлення Учасник дотримується правил протипожежної безпеки, санітарних норм, використовує якісні матеріали, машини, механізми та іншу техніку, які відповідають вимогам діючого природоохоронного законодавства.

Для підтвердження Учасник надає лист в довільній формі.

Учасник визначає ціни на товари, які він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.

 

7. Порядок постачання товару (електричної енергії).

Постачання електричної енергії повинно здійснюватись у відповідності до вимог «Правил роздрібного ринку електричної енергії , затверджених Постановою  НКРЕКП від 14.03.2018 № 312. Учасник повинен добросовісно виконувати свої фінансові зобов’язання перед іншими учасниками ринку електричної енергії, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018  № 307 (у редакції постанови НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168).

8.    Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):

Оплата фактично відпущеної (спожитої) електричної енергії за звітний розрахунковий період, обсяги якої підтверджені Актом прийому-передачі товару (електричної енергії), підписаним обома Сторонами, здійснюється Споживачем у строк, що не перевищує 5 (п’ять) робочих днів з моменту підписання Акту прийому-передачі товару (електричної енергії), але в будь якому випадку не пізніше 20 (двадцяти) календарних днів після закінчення розрахункового періоду.