На минулому тижні делегація від чотирьох громад Чернігівщини – Ріпкинської, Сновської, Городнянської та Добрянської перебували з робочим візитом у Польщі.

8 березня у місті Ясло очільниками та представниками чотирьох громад було підписано три меморандуми та договір про співпрацю з польськими громадами – гмінами Тарновець,  Сколишин, Бжиська та Дембовець (всі вони належать до Асоціації гмін басейну річки Віслока).

Селищний голова Сергій Гарус підписав Меморандум з Марчіном Болеком, який є войтом гміни Дембовець Підкарпатського воєводства.

Між громадами та гмінами було домовлено про подальшу співпрацю в освіті, медицині, охороні навколишнього середовища, енергетиці, спорті. Також – обмінюватися досвідом у сферах громадської безпеки та оборони, соціальної допомоги, підтримувати діяльності з надання допомоги постраждалим від війни та гуманітарної кризи. Серед пріоритетів – сприяння розвитку сільськогосподарського та промислового сектору, малого та середнього бізнесу, взаємне міжнародне просування місцевого бізнесу.

Польські колеги подарувати п`ятнадцять професійних бензопил. Їхня передача стала частиною зустрічі в місті Ясло.

Сподіваємось, що нові зв'язки розширать наші можливості та пришвидшать відновлення наших територій.