З  23 по 26 березня 2023 року у м. Берегове  Закарпатської області відбулася  Всеукраїнська спартакіада серед керівників та фахівців місцевих, територіальних осередків ВФСТ «Колос», ДЮСШ «Колос», керівників та фахівців профспілкових організацій АПК України, керівників фермерських господарств.   Фото без опису

Змагання проводились з таких видів: міні-футбол, настільний теніс (чоловік/ жінка), шахи (чоловік), шашки (жінка), дартс (чоловік/жінка).

До складу збірної області увійшли директор Ріпкинської ДЮСШ  «Колос»  Микола Голік та керівник ФГ «Трилев» Олексій Пащенок (с.Буянки). Наші спортсмени увійшли до складу команди з міні-футболу, яка посіла 7 місце.

В інших видах такі результати: шахи  - 2 місце, шашки – 5 місце, настільний теніс – 5 місце (чоловік – 2, жінка – 11), дартс – 11 місце (чоловік – 11, жінка -11).

В загальнокомандному  заліку область посіла 4 місце серед 18 областей України, які приймали участь в змаганнях.

За інформацією

місцевого осередку ДЮСШ  «Колос»