Фото без опису30 червня  2023 року з 10.00 до 16.30 в приміщенні Ріпкинської бібліотеки (адреса: смт Ріпки, вул. Любецька, буд. 1а) реєстратори Благодійного фонду "Право на захист" будуть приймати заявки від мешканців Ріпкинської громади на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН в розмірі 6660 грн для родин BПO та постраждалих від воєнних дій.

 

УВАГА! Подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН можуть родини, що:

-не отримували раніше допомогу від міжнародних організацій;

-мають дохід, менший за 5400 грн на члена родини;

-належать до таких категорій:

  • переселенці, які перемістилися після 24.02.22 до Чернігова / Чернігівської області;
  • особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій;
  • люди, які виїздили за кордон чи до іншої області після 24 лютого 2022 р. через воєнні дії та повернулись до своїх місць постійного проживання.

-до того ж мають xoчaб один із критеріїв вразливості (для обох вищезазначених категорій:

  • родина, яка має лише одного з батьків (a6o батько, a6o мати) з одним a6o кількома дітьми віком до 18 років a6o з особами похилого віку (55 років i старше);

  • родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років i старше) a6o особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

  • родини з однією a6o кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік нe обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

  • прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

 

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини. Для сімей, членами яких є маломобілъні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів (за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан здоров’я).

 

Інформація, яку необхідно буде надати:

-ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

-місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде СМС про надходження коштів!);

-податковий номер (необхідний для виплати допомоги);

-свідоцтво про народження дітей (за наявності);

           -номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки “еПідтримка” не підходять.

-будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).

 

Прийом заявок в Ріпках відбудеться лише 30.06.2023 року. Додатково плануються виїзди до деяких старостатів про, що буде повідомлено додатково.