Фото без опису

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю з метою сприяння підвищенню обізнаності осіб з інвалідністю про можливість проходження навчання керуванню транспортним засобом за державною послугою проекту Міністерства внутрішніх справ України «Автошколи для людей з інвалідністю».

Метою Проекту є розширення можливостей територіальних сервісних центрів МВС та мережі автошкіл на базі закладів вищої освіти МВС із специфічними умовами навчання для осіб з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату. В межах проекту МВС створено державну послугу з навчання керуванню транспортним засобом особами з інвалідністю та отримання ними посвідчення водія.

Підготовку слухачів із числа осіб з інвалідністю розпочато в закладах вищої освіти МВС із специфічними умовами навчання в п’яти регіонах України, зокрема у Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській Львівській та Хмельницькій областях.

Державна послуга проекту МВС покликана створити рівні можливості для кожного, хто бажає навчитися керувати автомобілем.

         Просимо поширити інформацію про проект МВС «Автошколи для людей з інвалідністю» за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/news/avtoshkoli-dlya-lyudej-z-invalidnistyu230719.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Інформаційна довідка про автошколи для осіб з інвалідністю.