Фото без опису1.Найменування замовника: Ріпкинська селищна рада (далі – Замовник)

1.1.Місцезнаходження  замовника: 15000, Україна, Чернігівська обл., Чернігівський район, смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04412583

1.3.Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): FPV Безпілотні літальні апарати (код згідно ЄЗС ДК021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном).

Код товару, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: дизельне паливо (ДК 021:2015 -34711200-6 Безпілотні літальні апарати).

3. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: 48 шт.

4. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15000, Україна, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, селище міського типу Ріпки, вул. Святомиколаївська, будинок 85.

5. Розміру бюджетного призначення та очікувана вартість предмета закупівлі: 1000000,00 грн. (один мільйон гривень 00 коп.)

Обґрунтування – Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки такий товар за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника та наявністю відповідного бюджетного призначення.  Придбання товару Замовником здійснюється з метою його подальшої передачі Збройним Силам України та іншим військовим формуванням, підрозділам територіальної оборони, що беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації проти України. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме: максимальної економії, ефективності та пропорційності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю даного товару.

6.Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету

7. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 05.12.2023 р.

8. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-07-013328-a.

9. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями.

10. Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

ТЕХНІЧНІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ  ТОВАРУ

Технічні вимоги до товару встановлені Замовником

Технічні показники товару, які пропонує Учасник

Габаритні показники:

Довжина

не більше 300 мм

Ширина

не більше 300 мм

Висота

не більше 70 мм

Вага без корисного навантаження

не більше 0,5 кг

Вага з корисним навантаженням

не більше 2,5 кг

Тактико-технічні характеристики платформи:

АКБ

не менше 4000 mAh (не менше чотирьох одиниць у комплекті)

Передача даних

868 чи 915 Ghz

Робоча дальність з зв’язком

не менше  10 км

Максимальний час польоту

(без додаткового навантаження)

не менше 20 хв.

Відеокамера

Аналогова, роздільна здатність 1000 TVL (не менше); 4:3/16:9

Крейсерська швидкість

100-110 (мах.130) км/г

Допустиме вітрове навантаження

до 12 м/с

Температурний діапазон (робочий)

від -20 до +40 С

Керування:

орган керування

мобільний пристрій дистанційного керування – наземний пульт керування (не входить в обсяг поставки)

спосіб керування

дистанційно віддалений за допомогою джойстика (основний спосіб) (не входить в обсяг поставки)

Операційна система

Android

Рік виготовлення  – не раніше 2023 року.

Якість Товару, що поставляється, повинна відповідати діючим ДСТУ, ГОСТ, технічним умовам виробника. Для підтвердження якості товару Учасник повинен надати в складі пропозиції копії документів, що підтверджують якість та безпеку товару. Такими документами можуть бути посвідчення або декларація виробника про якість, або сертифікат якості, або сертифікат відповідності, або декларація про відповідність, або протокол/акти випробувань, або копію  паспорту якості виробу, чи інші документи, що засвідчують якість Товару, або лист-пояснення про ненадання документу з посиланням на відповідні нормативні акти.

Якщо Товар не підлягає сертифікації, надається копія довідки про те, що дана продукція не підлягає обов’язковій сертифікації в Україні.

Заводська гарантія на товар має відповідати гарантійному строку виробника, але не менше 12 (дванадцяти) місяців з дати поставки Товару (чи введення в експлуатацію стосовно до ситуації).